Medewerkers

Directie

Bart Casier, directeur - bart.casier(at)interwaas.be - T 03 780 52 02

Saskia Fermont, adjunct-directeur - saskia.fermont(at)interwaas.be - T 03 780 52 01

Algemene werking: ondersteunende diensten

Georgie Wauters, algemeen coördinator - intern preventieadviseur - georgie.wauters(at)interwaas.be - T 03 780 52 04 (tijdelijk afwezig)

Hilde Vandervreken, jurist - informatiebeheerder - hilde.vandervreken(at)interwaas.be (tijdelijk afwezig)

Koen Dewanckel, projectmanager communicatie - koen.dewanckel(at)interwaas.be - T 03 780 52 19

Véronique Van Duyse, boekhouding - personeelsadministratie - veronique.vanduyse(at)interwaas.be - T 03 780 52 03 (tijdelijk afwezig)

Martine Teirlynck, medewerker onthaal en algemene administratie - martine.teirlynck(at)interwaas.be - T 03 780 52 18

Annicka Thoen, medewerker onthaal en algemene administratie - annicka.thoen(at)interwaas.be - T 03 780 52 17

Sandra Baetens, logistieke medewerker (aanwezig elke voormiddag)

Cultuur: Erfgoedcel Waasland en BiblioWaas

Algemeen Erfgoedcel Waaslanderfgoedcel(at)interwaas.be - T 03 780 52 10

Laura Staut, coördinator Erfgoedcel Waasland - laura.staut(at)interwaas.be - T 03 780 52 14

Sandy Van Handenhove, erfgoedconsulent - sandy.vanhandenhove(at)interwaas.be - T 03 780 52 13 (niet aanwezig op vrijdag)

Niko Van Kemseke, erfgoedconsulent - niko.vankemseke(at)interwaas.be - T 03 780 52 13

Marjan Van Doorselaer, coördinator BiblioWaas - marjan.vandoorselaer(at)interwaas.be - T 03 780 52 16 (tijdelijk afwezig)

Pieter Malengier, Bibliowaas - pieter.malengier(at)interwaas.be - T 03 780 52 16

Duurzaamheid

Frauke Van Goethem, projectmanager duurzaamheid - frauke.vangoethem(at)interwaas.be - T 03 780 52 07
(niet aanwezig op vrijdag, op maandag gedetacheerd naar Kruibeke)

Kristof Van Gansen, projectcoördinator Waasland Klimaatland - kristof.vangansen(at)interwaas.be - T 03 780 52 37 (op woensdag gedetacheerd naar Temse en afwezig op vrijdag)

Lizelot Deeren, projectmedewerker Vlaamse energielening - lizelot.deeren(at)interwaas.be - T 03 780 52 32 (aanwezig op maandag en dinsdag en op donderdagvoormiddag)

Klaartje Schatteman, projectmedewerker Vlaamse energielening - klaartje.schatteman(at)interwaas.be - T 03 780 52 30 (tijdelijk afwezig)

Elise Nevens, administratief medewerker Vlaamse energielening - elise.nevens(at)interwaas.be - T 03 780 52 32 (aanwezig op dinsdagvoormiddag, woensdag en vrijdag)

Ruimte

Petra De Mey, projectmanager ruimte - petra.demey(at)interwaas.be -   T 03 780 52 38 (niet aanwezig op woensdagnamiddag)

Shana Poppe, projectmanager ruimtelijke planning - shana.poppe(at)interwaas.be - T 03 780 52 36 (op afspraak)

Philippe Henquet, projectmanager mobiliteit - philippe.henquet(at)interwaas.be - T 03 780 52 06

Filip Deproost, deskundige bedrijventerreinmanagement - filip.deproost(at)interwaas.be - T 03 780 52 33 (afwezig op donderdag)

Maarten Dierickx, projectmedewerker ruimte - werfopvolging - maarten.dierickx(at)interwaas.be - T 03 780 52 31 

Sociale economie - Wijk-werken Waas

Nele De Mol, coördinator Wijk-werken Waas - nele.demol(at)interwaas.be -   T 03 780 52 15 en 0472 55 40 97 (beschikbaar op dinsdag, woensdag en vrijdagmorgen)

Sofie Van LInden, trajectbegeleider Wijk-werken Waas - sofie.vanlinden(at)interwaas.be -   T 0472 21 62 28

  

Wegmarkeringen en rioolkolkenreiniging

Gunter Van Mele, ploegbaas, M 0494 91 03 18
Reinier De Pauw
Wim Wuytack
Guy Puylaert
Amadou Diabaté
Ronny Steveninck

© Interwaas 2009 - Lamstraat 113 - 9100 Sint-Niklaas - Tel: 03 780 52 00 - Fax: 03 780 52 09 - info (at) interwaas.be - Webdesign Pure Sign